Osiągnięcia uczniów ZSP Nr 1 w Krośnie w konkursach, turniejach i olimpiadach szkolnych oraz ponad szkolnych, w całym roku szkolnym 2006/07.
Komisja Języków Obcych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Pozaszkolny konkurs języka angielskiego Oxford Plus - English | 55 | - | - | M. Hejnar, naucz. j. angielskiego |
2. | Dyktando z języka angielskiego | 30 | 1. Dawid Filar IIeLO 2. Magdalena Ostrowska IIcLO 3. Jonasz Kubaszczyk IIeLO |
- | J. Bober M. Leczek |
3. | Olimpiada języka niemieckiego - etap szkolny | 3 | 1. Kinga Brysiak - II LOb 2. Dominika Majka - II LOb 3. Magdalena Drajewicz - II LOb |
- | J. Leczek |
4. | Konkurs na najlepszy projekt "My Home Place" | 33 | - | - | I. Jakubowicz |
5. | Konkurs Oxford Plus Deutsch z języka niemieckiego | 12 | 1. Kinga Brysia - IIb LO 2. Joanna Kogut - kl. IIaLO 3. Marlena Wrona - IbLO |
- | J. Leczek Z. Półchłopek M. Szczurek E. Kozielec |
6. | Konkurs na najlepszy projekt "My Hometown" w języku angielskim | 15 | 1. Paulina Szafran - kl. IcLO 2. Dominika Tomkowicz - kl. IIIpTE 3. Paweł Wajda, Monika Belczyk - kl. IIcLO |
- | I. Jakubowicz T. Belcik |
7. | Konkurs na wiersz w języku angielskim | 11 | 1. Joanna Dańczak - kl. IIeLO | - | E. Tokarz L. Iwanow |
8. | Konkurs projektów "Unsere Schule" w klasach pierwszych | 30 | Zespół z kl. IaLO Zespół z kl. IcLO Zespół z kl. IcLO |
- | E. Kozielec Z. Półchłopek M. Szczurek |
9. | Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych | 9 | 1. Michał Ziobro - kl IIaLO 2. Wioletta Walczak - kl. IIaLO 3. Agnieszka Kielar - kl. IbLO |
- | I. Dziadosz E. Kozielec M. Szczurek |
10. | Szkolny konkurs poezji niemieckiej | 9 | 1. Anna Wójtowicz - kl. IIbTE 2. Joanna Kogut - kl. IIaLO 3. Paulina Sroka - kl. IbLO |
- | Z. Półchłopek M. Szczurek I. Dziadosz |
11. | Szkolny konkurs "Francuski z komputerem" dla klas pierwszych | 8 | 1. Krzysztof Jakubczyk - kl. IcLO 2. Bernadetta Soja - kl. ITEp 3. Karolina Gac - kl. IcLO |
- | K. Kenar |
Komisja Przedmiotów Ścisłych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Szkolny konkurs ekologiczny 2006 | 10 | 1. Grzegorz Sitek - kl. 1 LOa 2. Joanna Smolik - kl. 2 TEa 3. Paulina Lorenc - kl. 1 LOa |
- | D.Stodółka Aneta Makiel |
2. | Konkurs plastyczny: plakat fizyczno - astronomiczny 2006(dla kl. 1) | 20 | 1.Maria Dominik, Agata Kilar; Patrycja Krzysztyniak, Szałankiewicz Joanna - kl. 2 LOc 2. Monika Malska, Kamila Gazdowicz, Ewelina Pelc, Wioletta Pankiewicz, Renata Czapor - kl. 1 TEb 3. Monika Belczyk - kl. 2 LOc |
- | M. Styczeń A. Pelc - Zygmunt |
3. | Międzynarodowy konkurs "Test Matematyka Plus" VI edycja | 32 | 1. Damian Wacławski - kl.1LOd 2. Tomasz Rakoczy - kl. 3 LOd 3. Iwona Pełdiak - kl. 3 LOd |
- | A. Finfa E. Marczuk |
4. | Szkolny konkurs matematyczny | 12 | 1. Magdalena Belczyk - kl. 1 LOb i Kamil Śliwiński - kl. 2 LOd 2. Smolik Joanna - kl. 2 TEa 3. Chodorowski Marcin - kl. 2 LOd i Malinowska Joanna - kl. 2 LOd |
- | A. Finfa E. Marczuk |
5. | Szkolny konkurs biologiczny | 32 | 1. Paulina Dróbek - kl. 2 LOc 2. Anna Polak - kl. 1 LOd; Aleksandra Zych - kl. LOc; Bartłomiej Wasłowicz - kl. 1 LOa 3. Ewa Kamińska - kl. 2 LOc |
- | D. Stodółka A. Makiel |
6. | Szkolny konkurs fizyczny | 85 | Wyróżnienia za udział: Renata Czapor - kl. 1 TEb Sylwia Gawron - kl. 1 TH Diana Kasprowicz - kl. 1 LOd Jakub Pyzocha - kl. 1 TEb Bartłomiej Wasłowicz - kl. 1 LOa |
- | M. Styczeń A. Pelc - Zygmunt |
7. | Szkolny konkurs astronomiczny | 82 | 1.Mirosław Farajewicz - 2 LOe 2. Bartłomiej Wasłowicz - kl. 1 LOa 3. Jakub Pyzocha - kl. 1 TEb Roksana Orzechowska - kl. 1 LOe Łukasz Krygowski - kl. 1 LOa Michał Krupa - kl. 1 LOa |
- | M. Styczeń p. A. Pelc - Zygmunt p. Z. Wasilewska |
8. | Szkolny konkurs na prezentacje multimedialne "Fizyka w Power Point" 2007 | 70 | 1. Monika Dziuba i Małgorzata Krężel - kl. 2 LOd 2. Wojciech Kosiba i Wojciech Mazur - kl. 1 LOb 3. Tomasz Jaślar - kl. 3 TEa |
- | M. Styczeń A. Pelc - Zygmunt H. Hadam |
9. | Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jan Szczepanik -polski Edison" | uczn. krośn. szkół ponad- gimn. | brak etapu szk. | 1. Monika Belczyk - kl. 2 LOc, ZSP Nr 1 w Krośnie; Wioletta Mocnar - kl. 2 hl, ZSP Nr 5 w Krośnie 2. Justyna Szczechowicz - kl. 2 LP, ZSP Nr 1 w Krośnie 3. Ewelina Wojczekowska - kl. 1 TEa, ZSP Nr 1 w Krośnie |
A. Zając B. Kopczyk |
10. | Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" | 10 | Etap szkolny: 1. Mirosław Farajewicz - kl. 2 LOe 2. Katarzyna Szydło - kl. 2 LOc 3. Joanna Półchłopek - kl 2 LOa |
A. Gregorczyk A. Zając |
|
11. | I Podkarpacki Konkurs pn.: "Witryna internetowa mojej szkoły" | 1 | brak etapu szk. | 4 miejsce (nagrodzone) Jacek Kozdrój - kl. 3 LP ZSP Nr 1 w Krośnie |
A. Zając |
12. | X Szkolny konkurs wiedzy na temat AIDS | 10 | 1. Joanna Smolik - kl. 2 TEa 2. Monika Gwizdała - kl. 2 LOa 3. Joanna Kogut - kl. 2 LOa |
- | A. Makiel K. Sterkowiec |
13. | Polsko - ukraiński konkurs fizyczny "Lwiątko" | 50 | 1. Bartłomiej Wasłowicz - kl. 1 LOa i Agnieszka Brózda - kl. 2 LOc 2. Szczur Marcin -kl. 1 LOb i Monika Belczyk - kl. 2 LOc 3. Zych Anita - kl. 1 LOb i Agnieszka Lichaj -kl. 2 LOc |
- | M. Styczeń A. Pelc - Zygmunt |
Komisja Przedmiotów Humanistycznych. |
-
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Konkurs wiedzy o życiu i twórczości F. Chopina | 10 | Brak etapu szk. | Wyróżnienie - Paulina Bolanowska z kl. II TE b | M. Fejkiel B. Kopczyk / Muzeum Podkarpackie w Krośnie |
2. | Olimpiada wiedzy o UE | 26 | - | W etapie wojewódzkim: Łukasz Kłosowicz - kl. III LOc Łukasz Siedlik - kl. III LOa |
M. Gancarz M. Wydra |
3. | Krośnieński Konkurs Literacki - XII edycja | 20 | - | Nagrodę Oddz. Stow. Bibliotek. Polskich w Krośnie otrzymała: Paulina Jurczak -kl. ILOc | M. Fejkiel B. Kopczyk / Krośn. Biblioteka Publiczna |
4. | Konkurs Literacki | 30 | - | Wyróżnienie za dziedzinę prozy dla Adriany Kwaśnickiej kl. IILP |
M. Fejkiel B. Kopczyk / Konkurs w ramach XIV Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej |
5. | Konkurs - XII Przegląd Młodzież. Wieczorków Rozrywkowych "Blaga 2006" | 12 | Wyróżnienie za muzykę na żywo i walory artystyczne - młodzież z klas: IILOb, IITEa, IILOd, IITO/P, IILOe, IIITEa, ILOe | B. Gałązka | |
6. | Szkolny Konkurs Papieski | 20 | 1. Marek Kurpiel 3LOa 2. Aleksandra Walus 3LOa 3. Grzegorz Urbanek 3LOa |
B. Krukar i inni katecheci | |
7. | Szkolny Konkurs Czytelniczy z okazji Międzynar. Dnia Bibliotek Szkolnych | młodz. szk. | Laureaci: - Katarzyna Stempek klasa 3 TE/O - konkurs "Czy znasz cytaty?" - Marcelina Znój klasa 1 TE b - Konkurs "Rozsypanki" - Edyta Chrebor klasa 1 LO c - konkurs "J. Kochanowski - życie i twórczość" - Jagoda Dymnicka klasa 1 LOc - konkurs "Czy znasz przysłowie?" |
- | E. Żołna M. Kasza |
8. | Olimpiada Wiedzy Biblijnej | 11 | - | 3 m.etap regionalny - Tomasz Jaślar - kl. 3TE 4 m. etap ogólnopolski - Tomasz Jaślar - kl. 3TE |
B. Krukar |
9. | Parafialny Konkurs o Matce Bożej Murkowej | 9 | 1. Gabriela Podsobińska - 2LOb 2. Judyta Królicka - 2LOe | naucz. religi | |
10. | Olimpiada Geograficzna | 1 | - | Mateusz Suchodolski - etap wojewódzki | G. Sieczkowska Bogacz |
11. | Szkolny Konkurs geograficzny | 14 | 1. Bartłomiej Wasłowicz - kl. 1LOa 2. Damian Wacławski - kl. 1LOd 2. Paweł Wojtuń - kl. 1LOb 3. Michał Mateja - kl. 1LOc |
- | H. Figat G. Sieczkowska - Bogacz |
12. | Międzyszk. konkurs literacki "Jan Szczepanik - polski Edison" | uczn. krośn. szkół | brak etapu szk. | 1.Ewa Wójcik - gimnazjum w Odrzykoniu 2.Paulina Kochan ZSP nr 1 - 2 LOc 3.Natalia Belcik - ZSP nr 5 |
A. Zając B. Kopczyk |
13. | Szkolny konkurs wiedzy "Jan Szczepanik - polski Edison" | 10 | 1. Magdalena Belcik - kl. 1 LOb 2. Katarzyna Finfa - kl. 1 LOc 3. Elżbieta Mrówka - kl. 1 LOe | - | B. Kopczyk A. Zając |
14. | Konkurs"Zabawy z językiem polskim" | 20 | 1. Bożena Paprocka - kl. 1 LOa 2. Katarzyna Zygmunt - kl. 1 LOa |
- | M. Fejkiel B. Kopczyk |
15. | Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | - | - | 2 m. w poezji śpiewanej: Izabela Borek - kl. 1 LOc | M. Fejkiel |
16. | Międzyszk. konkurs na znajomość życia i twórczości Wyspiańskiego | - | kl III LP | - | J. Kupczyk M. Fejkiel |
17. | Szkolny konkurs prac "Krosno i okolice" | - | - | - | T. Belcik |
Komisja Przedmiotów Odzieżowych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Szkolny konkurs "Mistrz Techniki" | 17 kl. 2TO |
1. Natalia Białorucka - kl. II TO 2. Agata Szczurek - kl. II TO 3. Joanna Wacławska - kl. II TO |
- | A.Kowalik |
2. | Konkurs - dodatki inspirowane wystawą "Z krosna do Krosna" | 20 kl. 3TO |
1. Joanna Pitera - kl. 3TO 2. Justyna Jasińska - kl. 3TO 3. Małgorzata Zima - kl. 3TO |
- | M. Bożek - Pocenty |
3. | Konkurs Wiedzy i Umiejętności Zawodowych | 16 | 1. Agnieszka Jajko - kl. 4 TO 2. Barbara Kielar - kl. 4 TO 3. Bernardeta Jakieła - kl. 4 TO |
- | A. Kowalik J. Królicka G. Prorok |
4. | Konkurs "Tradycyjne elementy dekoracyjne" | 19 | 1. Joanna Sokół 2. Justyna Jasińska 3. Joanna Pitera | - | |
5. | Konkurs Projektowania Odzieży | 6 | 1. Justyna Jasińska i Bernardetta Matusik - kl. 3 TO 2. Anna Nowak - kl. 2 TO 3. Katarzyna Owsiany - kl. 2 TO | - | R. Wajda |
6. | Wojewódzki Konkurs Projektowania Odzieży w Rzeszowie | 2 | - | 3 m. zespołowo: Justyna Jasińska i Joanna Sokół - kl. 3 TO |
Komisja Przedmiotów Ekonomicznych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | 30 | 1. Katarzyna Jucha - kl. 4TEa 2. Dorota Suwała - kl. 4TEa 3. Agnieszka Czelny - kl. 4TEa |
etapu wojewódzki - Katarzyna Jucha - kl. 4TEa | S.Bieda Z. Koziana T. Sawaryn / CKE OWE |
2. | Ogólnopolski konkurs z zakresu rachunkowości | 21 | 1. Wnęk Mirosław - kl. 4TEb 2. Juch Katarzyna kl. 4TEa 3. Sikora Karolina - kl. 4TEa |
1. Wnęk Mirosław - kl. 4TEb 2. Juch Katarzyna kl. 4TEa 3. Sikora Karolina - kl. 4TEa |
Z. Koziana T Sawaryn |
3. | Olimpiada Przedsiębiorczości | 13 | 1. Pawlik Barbara 2. Stec Marek kl. 3TEa 3. Pawluś Irena kl. 3TEa |
- | K. Ćwiąkała M. Bożek-Pocenty |
4. | Ogólnopolski konkurs "Moje finanse z klasy do kasy" | 25 | 1. Bernardetta Hodczak 2. Mateusz Janowski 3. Agnieszka Karaś 4. Joanna Szczęsna 5. Miriam Zalisz |
Zawody regionalne: - Bernardetta Hodczak - Mateusz Janowski - Agnieszka Karaś - Joanna Szczęsna - Miriam Zalisz |
S. Bieda G. Korzec / NBP Gazeta Wyborcza |
5. | Dzień Przedsiębiorczości | 150 | - | - | K. Ćwiąkała M. Bożek-Pocenty / Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości |
6. | Konkurs na fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości | 60 | 1. Anna Krukar - kl. 2LOe 2. Łukasz Cypcar - kl. 2LOe 3. Marzena Leszko - kl. 1TEa 4. Sylwia Gosztyła - kl. 1TEa |
- | - |
7. | Szkolny konkurs wiedzy z towaroznawstwa | 30 | 1. Katarzyna Stempek - kl. 3TE/O 2. Bernardeta Hodczak - kl. 3TEb 3. Magdalena Musiał - kl. 3TEb |
- | T. Belcik |
Komisja Wychowania Zdrowotnego i Sportu. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczn. w elimin. ponadszk. | Nazwiska opiekunów konkursu lub uczniów |
1. | Rejonowa drużynowa licealiada w szachach | 4 | - | 3 miejsce - zawody rejonowe | S. Nowak |
2. | Powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt | 12 | - | 3 miejsce | S. Nowak / SKS |
3. | Półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców | 10 | - | 6-12 miejsce | Ł. Głowiński |
4. | Turniej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4- Barbórka 2004 | 12-drużyna | 2 miejsce | R.Kustroń | |
5. | Powiatowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | 10 | - | 3 miejsce | R. Kustroń / SKS |
6. | Półfinał wojewódzki w badmintonie chłopców | 3 | - | 5 miejsce | Z. Wajda |
7. | Powiatowa drużynowa licealiada w tenisie stołowym w kategorii chłopców | 2 | 3 miejsce | D. Niepokój | |
8. | Powiatowa drużynowa licealiada w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt | 2 | 3 miejsce | D. Niepokój | |
9. | Powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców | 12 | - | 6 miejsce | D. Niepokój / SKS |
10. | VI Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkolnych Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK | 12 | - | 3 miejsce | D.Niepokój / SKS |
11. | Turniej drużyn mieszanych w piłce siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Krośnie | 12 | - | 4 miejsce | D.Niepokój / SKS |
12. | Turniej o Puchar Dyrektora I LO w Krośnie w piłce koszykowej dziewcząt | 10 | 5 miejsce | P. Guzik / SKS | |
13. | Powiatowa licealiada w piłce koszykowej dziewcząt | 10 | 4 miejsce | P. Guzik / SKS | |
14. | Powiatowa licealiada w piłce koszykowej chłopców | 10 | - | 4 miejsce | P. Guzik / SKS |
15. | Powiatowa liceliada w piłce ręcznej chłopców | 12 | - | 5 miejsce | P. Guzik |
16. | Liga lekkoatletyczna | 15 | - | - | P. Guzik |
17. | Indywidualne biegi przełajowe | 10 | - | - | P. Guzik |
18. | Powiatowa drużynowa licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt | 10 | - | 5 miejsce | P. Guzik |
19. | VII sztafetowy bieg przełajowy im. ks. S. Szpetnara | 10 | - | 7 miejsce | P. Guzik |
20. | Turniej piłki koszykowej drużyn mieszanych przy PWSZ | 12 | - | 2 miejsce | P. Guzik / SKS |
21. | Powiatowe Indywidualne Zawody Szachowe | 5 | - | Dziewczęta 2 m. - Elżbieta Pobuta 3 m. - Katarzyna Stempek Chłopcy 1 m. - Paweł Wojtuń |
S. Nowak |
22. | Indywidualne zawody szachowe -finał wojewódzki | 2 | - | 10 m. - Elżbieta Pobuta 18 m. - Paweł Wojtuń |
S. Nowak |
23. | Powiatowe drużynowe biegi przełajowe - chłopcy | 10 | - | 4 miejsce | P. Guzik |
24. | Powiatowe drużynowe biegi przełajowe - dziewczęta | 10 | - | 5 miejsce | M. Bobusia |
25. | Międzyklasowy turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych z okazji Dnia Sportu | 36 | I m. - kl. 2LOb/1LOc | - | R. Kustroń |
26. | Turniej piłki koszykowej drużyn mieszanych z Okazji Dnia Sportu | 25 | - | - | P. Guzik |
27. | Międzyklasowy turniej piłki nożnej | 12 druż. | I m. - kl. 4 TEa | - | D. Niepokój |
28. | Gry i zabawy z okazji Dnia Sportu | 30 | - | - | Ł. Głowiński |