Z dumą informujemy, że uczennice i uczniowie nasze szkoły otrzymali stypendia w ramach Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosna.

Stypendium „Semper in Altum” otrzymali:

1. Michelle Englot kl. III LO   - kategoria stypendium - sportowe
  2. Wosiewicz Wiktoria kl. II LO  – kategoria stypendium – sportowe

Stypendium „Krośnieński Omnibus” otrzymali:

1. Sylwia Pelczar kl. IV TE

„Stypendium  Młodego Zawodowca” przyznane przez Dyrektora Szkoły otrzymali:

1. Leczek Kinga kl. II TE
  2. Mićkowska Patrycja kl. II TE
  3. Górniak Anna kl. III TE
  4. Szubra Kinga kl. III TE
  5. Bułka Karolina kl. III TH
  6. Nachman Kornelia III TM
  7. Kiszka Ewa kl. IV TH
  8. Polak Paulina kl. IV TH
  9. Sikora Magdalena kl. IV TE

Uroczystość wręczenia stypendiów  z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, w bieżącym roku szkolnym nie będzie organizowana przez Wydział Edukacji. Dyplomy przekaże w imieniu Prezydenta Miasta Krosna Pan Dyrektor Dariusz Niepokój.