24 października b.r. odbył się Szkolny Konkurs Papieski, który w naszej szkole zorganizowany został już osiemnasty raz.

Konkurs propaguje postać Wielkiego Polaka – św. Jana Pawła II.

W tym roku 63 uczniów zmierzyło się ze znajomością życiorysu Świętego oraz znajomością Jego przemówienia na placu Zwycięstwa w Warszawie podczas I pielgrzymki do Ojczyzny.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Paulina Jucha z kl. 2 ab LO – 38 pkt.

Izabela Wilk z kl. 4 TE – 38 pkt.

Katarzyna Froń z kl. 1 d Log - 35 pkt.

Zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w Konkursie serdecznie gratulujemy.