camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Anonimowa skrzynka na sygnały

Serdeczne zapraszamy do wzięcia udziału w II Turnieju Pożarniczo - Ratowniczym organizowanym w naszej Szkole we współpracy z PSP w Krośnie w dniu 29 maja 2019 roku - pocztątek o godz. 9.00. Szczegóły Turnieju w załączeniu, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 25 maja. Prosimy również o dostarczenie zgód na udział w turnieju i publikacje wizerunku najpóźniej w dniu turnieju. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja i Organizatorzy