"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
ogłasza nabór uczniów Technikum Nr 1 do udziału w projekcie

„Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, którego Beneficjentem jest Gmina Miasto Krosno - organ prowadzący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Ogłaszamy nabór uczniów/uczennic Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie do niżej wymienionej formy wsparcia:

• Kurs języka angielskiego zawodowego
    (dla zawodów: technik ekonomista, technik handlowiec, technik spedytor, technik obsługi turystycznej, technik technologii odzieży, technik przemysłu mody),

Rekrutacja przebiegać będzie zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie rekrutacji.

Planowany termin realizacji kursu - od września  do grudnia 2018 r.

Osoby zainteresowane udziałem w  w/w kursach mogą składać  formularz zgłoszeniowy w biurze projektu.

Termin składania formularzy:  od 4 – 15 czerwca 2018 r.

Szczegółowe informacje, Regulamin rekrutacji niezbędne wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.zsp1.fc.pl oraz w biurze projektu – budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, ul. Podkarpacka 16 - pokój B6, codziennie w godz. 15:00 - 16:00.