Konkurs europejski

,,Spotkanie z Europą Wschodnią " www. schuelerwettbewerb.eu -  plik pdf

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji  Joanny Tabisz i Bartłomieja Szuberta, którzy są finalistami konkursu ,, Spotkanie z Europa Wschodnią " .
Organizatorem konkursu były władze samorządowe Nadrenii - Północnej Westfalii. W tegorocznym konkursie ,,Europa stoi na głowie " brało udział 4.600 uczniów z różnych krajów Europy , którzy zaprezentowali  1.519  prac pisemnych i artystycznych  o różnorodnej  tematyce w j. niemieckim.

Do konkursu zgłosiło się 14 - tu  uczniów naszej szkoły .  Za wykonanie komiksu bajki o ,, Czerwonym Kapturku " z licznymi ilustracjami  została  wyróżniona i nagrodzona praca partnerska  uczniów  KL II  LOE  Joanny Tabisz i Bartłomieja Szuberta .
W dniu 18 .06 .2013 na uroczystej Gali ,, Primus Inter Pares " uczniowie otrzymali również  nagrodę III stopnia Prezydenta Miasta Krosna za godne reprezentowanie szkoły i miasta  na szczeblu międzynarodowym .

Gratulujemy !

Opracowała Monika Szczurek