13 czerwca 2013r. odbył się finał I Konkursu Ekonomiczno-Handlowego, w którym wzięło udział 4 zespoły szkól gimnazjalnych wyłonione w trakcie eliminacji. Uczniowie zaprezentowali swoje prace przed jury. Gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z programem finansowo-księgowym InsERT GT oraz z obsługą kas fiskalnych.

Organizatorkami konkursu były: Angelika Majkut i Beata Madejska

Miejsca w konkursie:

I miejsce: Maksymilian Jucha i Tomasz Szwast z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lubatówce

Opiekun: Pani Agnieszka Stanisz

II miejsce: Dominika Barć, Weronika Kotowicz i Aleksandra Wais z Zespołu Szkół Publicznych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Klimkówce

Opiekun: Pani Beata Boczar

III miejsce: Katarzyna Pelczar, Karolina Pelczar, Ernest Chłap, Mikołaj Filar z Publicznego Gimnazjum w Krościenku Wyżnym

Opiekun: Pani Agnieszka Filar

Wyróżnienie: Tomasz Truś, Bartosz Sereda, Kamil Borek, Patryk Zima z Zespołu Szkół Nr 2 w Dukli

Opiekun: Pan Stanisław Kalita

Konkurs podsumował i zwycięzcom gratulował Pan Dyrektor Andrzej Gregorczyk