camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Anonimowa skrzynka na sygnały

W dniach 22-24.05.2013r klasy III technikum handlowego oraz III technikum ekonomicznego łączonego z technikum spedytor udały się na wycieczkę w Pieniny oraz Tatry. Pierwszego dnia zdobyliśmy Okrąglicę 982 m n.p.m. i Sokolicę 747 m n.p.m., mające jedne z najpiękniejszych punktów widokowych w Pienińskim Parku Narodowym. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i pieczeniem kiełbaski w pensjonacie państwa Łukaszczyków mieszczącym się w Murzasichle.

Drugiego dnia udaliśmy się do Tatrzańskiego Parku Narodowego i pod przewodnictwem pana Andrzeja Chrobaka zdobyliśmy Wyżnią Kondracką Przełęcz 1785 m n.p.m. Niestety ze względu na złe warunki pogodowe nie zwiedziliśmy legendarnego śpiącego rycerza, ale mimo tego wyprawę możemy uznać za udaną. Ostatniego dnia wycieczki zwiedziliśmy Zakopane i wróciliśmy szczęśliwie do Krosna. Całość kosztów wyjazdu dla klasy III technikum handlowego pokryła Rada Rodziców jako nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w pikniku sportowym w roku szkolnym 2012/13.
Organizatorem wycieczki był pan Paweł Guzik a opiekunami panowie: Damian Pulnar i Rafał Kustroń.