camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Anonimowa skrzynka na sygnały

Uczennica klasy I TO, MAGDALENA GAWOR, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Odzieżowym ?Szalona ikona mody - Lady Gaga?.

W marcu br. Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie ogłosił Ogólnopolski Konkurs Odzieżowy ?Szalona ikona mody - Lady Gaga?. Uczennice naszej Szkoły ? Magdalena Gawor, Aleksandra Lenik oraz Anna Turoń ? wykonały na ten konkurs, pod kierunkiem p. Teresy Belcik, trzy prace plastyczne. I choć konkurencja była duża, a projektów zgłoszono bardzo wiele, wszystkie trzy "nasze" zostały zakwalifikowane do finału! Zadaniem finalistów było już uszycie ubiorów na podstawie zakwalifikowanych projektów

, I znów sukces: wszystkie trzy uczennice zostały zaproszone na galę finałową! Odbyła się ona 24 maja br. w Sali Widowiskowej MDK w Częstochowie. Podczas gali ubiory prezentowały modelki wybrane przez uczestników konkursu, a pokazom towarzyszyły własne podkłady muzyczne.

Uczennica klasy I TO, MAGDALENA GAWOR, zajęła ostatecznie II miejsce w całym konkursie. Modelka, która prezentowała nagrodzony ubiór, jest również uczennicą naszej Szkoły - to ANETA MAZUR z klasy I TO. Opiekunem naszych finalistek była Pani Teresa Belcik. Pomocą i radą praktyczną służyła Pani Wiesława Szwast.