Konkurs europejski ,,Spotkanie z Europą Wschodnią " Motto  ,, Europa stoi na głowie "

www.schuelerwettbewerb.eu

W tegorocznym konkursie pod hasłem  ,,Europa stoi na głowie" jury oceniło ponad 1500 prac  z różnych krajów Europy Wschodniej . Do konkursu zgłosiło się 14- tu uczniów naszej szkoły . Na wyróżnienie  i nagrodę zasłużyła praca partnerska Joanny Tabisz i Bartłomieja Szuberta  uczniów kl LOe . Tematem  wyróżnionego projektu była   parodia tekstu literackiego. Uczniowie wykonali komiks bajki o ,,Czerwonym Kapturku'' z licznymi ilustracjami .

Komisja zwróciła uwagę na oryginalność , kreatywność  i inicjatywę pracy. Finaliści konkursu otrzymali od organizatorów dyplomy oraz nagrodę pieniężną .
Dla pozostałych uczestników konkursu zostały przekazane dyplomy i drobne upominki .

Organizatorami konkursu są:
Premier kraju związkowego Nadrenii Północnej - Westfalii ,Ministerstwo
Szkolnictwa i Dalszego Kształcenia z siedzibą  rządu w Münster .

Gratulujemy !

Opracowała :  Monika Szczurek